پي ريزي ايده پايگاه الكترونيكي خدمات پزشكي ايران از زمستان سال 1380 شروع گرديد در همان سال دامنه هاي وب و فضاي هاستينگ  طرح اجاره گرديد و طراحي سايت شروع شد.

از آنجا كه تلاش بر اين بود كه سايت يك سايت كاملا ايراني و بر مبناي نيازهاي ايرانيان طراحي شود همه چيز و بررسي هاي روحيات ايراني و اتدهاي كاملا اختصاصي و بدون كپي برداري از ساير سايت ها صورت گرفت و اولين صفحات و طراحي ها بصورت صفحات HTML تهيه و بر روي فضاي اخذ شده راه اندازي شد.

از آنجا كه بروز بودن جزو اولين اهداف پايگاه الكترونيكي خدمات پزشكي ايران بوده و هست و زنده بودن پايگاه اساس كارآن مي باشد. بعد از مدتي مجبور به استفاده از بانكهاي اطلاعاتي و تغيير در طراحي پايگاه از حالت استاتيك به ديناميك شده و با استفاده از برنامه هاي VB،ASP و بانك اطلاعاتي ACCESS مجددا پايگاه طراحي گرديد. حجم اطلاعات وارده به تدريج به حدي رسيد كه متاسفانه بانكهاي اطلاعاتي ACCESS امكان پشتيباني آنها را فراهم نمي نمود.

لذا مجددا پايگاه الكترونيكي خدمات پزشكي ايران مجبور به طراحي مجدد و استفاده از بانكهاي اطلاعاتي SQL گرديد و تا مدتي مشكلات ناشي از ورود اطلاعات مرتفع گرديد.

ولي از اواسط سال گذشته (1386) مجددا به علت افزايش زياد حجم اطلاعات موجود در بانكهاي اطلاعاتي و ضعف در زير ساختهاي شركتهاي ارائه كننده فضا و خدمات اينترنتي مشكلاتي براي سايت ايجاد گرديده و روزبروز بر حجم مشكلات افزوده شد.

همزمان با اين اتفاق، با استفاده از تجربيات سالهاي گذشته و پيشنهادات و انتقادات و راهنماييهاي شما همراهان عزيز طراحي دقيق ، علمي و با استفاده از آخرين تكنولو‍‍ژيهاي روز براي پايگاه الكترونيكي خدمات پزشكي ايران صورت گرفت تا فاز دوم راه اندازي شود.

ولي دو مشكل ، يكي هزينه هاي مورد نياز اجرا و دومي شروع مشكلات فوق باعث شد كه در اجراي فاز دوم وقفه ايجاد شود با افزايش مشكلات پايگاه در نهايت در خرداد ماه 1387 اجبارا مجبور به بازبيني مجدد پايگاه الكترونيكي خدمات پزشكي ايران درهمان فاز اول شديم كه اين امر باعث شد كه سايت فعلي ايجاد گردد. هر چند كه به علت عدم اضطرار ايجاد شده ، مجبور به وقفه اي چند هفته اي گرديديم كه ما را خواهيد بخشيد. اين فاز، فاز اطلاع رساني مي باشد كه انشاالله همچنان با تمام قدرت ادامه خواهد يافت.

و اما فاز دوم كه در آن تلاش شده تا تمام نيازها و خواستهاي مطرح شده توسط مراجعه كنندگان و گذشته و حال و آينده در نظر گرفته شود . در حال طراحي و آماده سازي و تست مي باشد و اميد است به محظ اطمينان از عملكرد آن راه اندازي شود البته در اين بخش نيز راه اندازي بصورت اولويت بندي شده و به تدريج خواهد بود.

در انتها بسيار خوشحال خواهيم شد كه پذيراي نقطه نظرات و انتقادات و پيشنهادات شما باشيم.

با ما همراه باشيد

مدير پايگاه


منوی پایگاه
Skip Navigation Links
 
 
       

    صفحه اول   درباره پایگاه   راهنما   نقشه پایگاه  تماس با پایگاه
Copyright  © 2002-2008 Iran Electronic Medical Services